חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנה של שרה רבינוביץ' (סוניה לרך): הדפס שחור לבן בתבנית Carte de visite, בגודל 6.4X10.3 ס"מ. בתחתית התצלום ובגבו נדפסו פרטי חנות הצילום שם הופק, בעיר פרנקפורט ע"נ מיין. בגב התצלום, נוספה הקדשה בכתב ידה של רבינוביץ'-לרך, בפולנית, מחודש אוגוסט 1909, אל אחותה וגיסה, רוזיה וד"ר יוסף מייזל, אשר תרמו דיוקן זה לאוסף בשנת 1938.

כותר רבינוביץ-לרך, שרה סוניה. -Sarah Sonja Rabinowitz-Lerch.
כותרים נוספים Sarah Sonja Rabinowitz-Lerch.
שנה 1909
הערות File Record
1882-1918. ממנהיגות המפלגה הסוציאל-דמוקרטית הגרמנית
בתו של הסופר שפ"ר.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה פולנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 13
מספר מערכת 990027848240205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?