חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס ובו חיתוך עץ של דיוקן צבי הירש רבינוביץ', מודבק על גבי כרטיס בגודל 11X14.5 ס"מ. תחת הדיוקן, נדפס: "תמונת החכם ר' צבי הכהן ראבינאוויץ". כפי הנראה, דיוקן זה הוצא מתוך פרסום עברי כלשהו, אשר ראה אור בסוף המאה התשע עשרה. ; 2. דיוקן צבי הירש רבינוביץ', מודבק על גבי כרטיס מעוטר בגודל 6.5X10 ס"מ. כפי הנראה, תצלום זה הנו רפרודוקציה מתוך תצלום קבוצתי של סופרי "המליץ". בגב התצלום, חותמות המעידות כי הוא נתרם לבית הספרים על ידי אליעזר צוקרמן, באמצעות ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק.

כותר רבינוביץ, צבי הירש. -Гирш Меерович Рабинович. -Rabinowitz, Zvi Hirsch ben Meir HaKohen.
כותרים נוספים Гирш Меерович Рабинович.
Rabinowitz, Zvi Hirsch ben Meir HaKohen.
שנה ca. 1880-1902
הערות File Record
1832-1889. סופר עברי משכיל ברוסיה
מחלוצי הספרות המדעית בעברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 10
מספר מערכת 990027848210205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?