חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הסופר יעקב רבינוביץ': הדפס כסף, שחור לבן, 9X13.5 ס"מ. בגב התצלום, נוספה הקדשה בכתב ידו של רבינוביץ': "לארכיון הסופרים של הספריה הלאומית סדרו של א. שרון [אברהם שבדרון] / בכבוד ובברכה / יעקב רבינוביץ". תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1942. בפינתו השמאלית התחתונה של התצלום, הוטבע שם הצלם אשר הפיק דיוקן זה, "פוטו פלסטיקה, תל אביב" - משה קפלנסקי. ; 2. תצלום דיוקן של יעקב רבינוביץ', מאת הצלם בנו רותנברג: הדפס כסף, שחור לבן, 9X11 ס"מ. על התצלום נוספה חתימת ידו של הצלם, בדיו.

כותר רבינוביץ', יעקב. -Ya'akov Rabinowitz.
כותרים נוספים Ya'akov Rabinowitz.
שנה ca. 1942-1948
הערות File Record
1875-1948. סופר עברי, עורך ומתרגם.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 08
מספר מערכת 990027848180205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?