חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: שלושה תצלומי דיוקן שונים של אלכסנדר זיסקינד רבינוביץ' (אז"ר). על אחד מן התצלומים מצויין כי הוא נתרם לאוסף על ידי אז"ר עצמו, בשנת 1929. תצלום זה הופק על ידי פוטו "פלסטיקה", תל אביב (משה קפלנסקי). שני התצלומים האחרים הנם תצלומי דיוקן עוקבים, ויש לשער שגם הם צולמו בתל אביב, בסוף שנות העשרים של המאה העשרים.

כותר רבינוביץ', אלכסנדר זיסקינד.: -Александр Зискинд Рабинович. -Rabinovitz, Alexander Siskind.
כותרים נוספים Александр Зискинд Рабинович.
Rabinovitz, Alexander Siskind.
שנה ca. 1925-1930
הערות File Record
1854-1945. סופר ומתרגם עברי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 20 04
מספר מערכת 990027848130205171
קישורים רבינוביץ', אלכסנדר זיסקינד.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?