חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס מסוג הליוגרויורה (Heliogravure) מתצלום דיוקנו של יונה קרמנצקי, ותחתיו דוגמת חתימת ידו. גווני חום, 21X27 ס"מ. הדפס זה הוצא מתוך החוברת: Johann Kremenezky: Seine technische Laufbahn, die Geschichte seiner Firma 1850-1930. ; 2. גלויה בהוצאת הקרן הקימת לישראל, ובה דיוקנו של "יונה קרמנצקי, המנהל הראשון של הקרן הקימת לישראל". בגב הגלויה, בול הקרן הקימת ובו דיוקן קרמנצקי והכתובת: "לקרן הקימת לישראל מעבדה הנאמן קרמנצקי". גלויה זו הופקה בעיר קלן, כנראה בעשור הראשון של המאה העשרים. ; 3. תצלום דיוקנו של יונה קרמנצקי: הדפס כסף, שחור לבן, 7.5X11 ס"מ. בגב התצלום ציין ד"ר שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1928 על ידי הלשכה הראשית של הקרן הקיימת לישראל.

כותר קרמנצקי, יונה. -Johann Kremenezky.
כותרים נוספים Johann Kremenezky.
שנה ca. 1902-1930
הערות File Record
1850-1934. יזם וממציא
מחלוצי תעשיית החשמל באירופה
היושב ראש הראשון של הקרן הקיימת לישראל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 168
מספר מערכת 990027847900205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?