חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הרב יוסף חיים קרא (קארו) בחברת רעייתו: הדפס בגוני חום-ספיה, 9X13.5 ס"מ. כפי הנראה, תצלום זה הנו רפרודוקציה שהופקה בראשית המאה העשרים מתצלום שנוצר בסוף המאה התשע עשרה. בגב התצלום, ציין ד"ר אברהם שבדרון כי פריט זה נתרם לאוסף על ידי הרב מנחם זאב (בוטשן) חסידה בשנת 1945, באמצעות מר בצלאל ביז'נסקי. ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק חסידה.

כותר קרו, יוסף חיים בן יצחק זליג. -Joseph Hayyim ben Isaac Caro.
כותרים נוספים Joseph Hayyim ben Isaac Caro.
שנה ca. 1920-1936
הערות File Record
1800-1895. רב קהילת ולוצלבק, פולין
מתרגם פרקי אבות לגרמנית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 154
מספר מערכת 990027847670205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?