חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס רשת (צינקוגרפיה) מתצלום דיוקנו של פרידריך קראוס ומדוגמת חתימת ידו. שחור לבן, 11X14 ס"מ. הדפס זה נתרם לאוסף בשנת 1924 על ידי פרידריך קר עצמו, ויש לשער כי הוא הוצא מתוך פרסום כלשהו. ; 2. תצלום דיוקנו של פרידריך קראוס (משמאל) בחברת סופר קרואטי: הדפס בגוני חום, בתבנית Cabinet card, בגודל 11X16.5 ס"מ. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של קראוס אל ידידו, ד"ר יצחק רובינסון (Isak Robinsohn), בווינה, מיום 18 בפברואר 1903. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי רובניסון בשנת 1929.

כותר קראוס, פרידריך סלומון. -Friedrich Salomo Krauss.
כותרים נוספים Friedrich Salomo Krauss.
שנה ca. 1900-1920
הערות File Record
1859-1938. אתנוגרף, חוקר פולקלור וסקסולוג יהודי אוסטרי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 147
מספר מערכת 990027847570205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?