חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ד"ר ניסן קצנלסון: הדפס שחור לבן בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16.5 ס"מ. תצלום דיוקן זה הופק בעיר סט. פטרבורג, כנראה בשנת 1905 או 1906, סמוך לבחירתו של קצנלסון לדומה. ; 2. גלויה בהוצאת חנות הצילום ק. בולה (K. Булла), סט. פטרבורג, ובה תצלום דיוקנו של ניסן קצנלסון ודוגמת חתימת ידו. גלויה זו הופקה, קרוב לוודאי, בשנת 1906.

כותר קצנלסון, ניסן. -Нисон Хаимович-Иосифович Каценельсон. -Katzenelsohn, Nissan.
כותרים נוספים Нисон Хаимович-Иосифович Каценельсон.
Katzenelsohn, Nissan.
שנה ca. 1905-1907
הערות File Record
1862-1923. בנקאי ומדינאי יהודי ברוסיה
חבר בית הנבחרים הרוסי מטעם מחוז ריגה
יושב ראש הנהלת בנק אוצר התיישבות היהודים
ממקורביו של הרצל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה רוסית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 143
מספר מערכת 990027847500205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?