חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ד"ר יהודה לייב קצנלסון (בוקי בן יגלי): הדפס שחור לבן בתבנית Cabinet card בגודל 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר סט. פטרבורג. ; 2. תצלום דיוקנו של ד"ר יהודה לייב קצנלסון (בוקי בן יגלי), בעמידה: הדפס שחור לבן בתבנית Cabinet card בגודל 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר סט. פטרבורג. תצלום זה הוצא מתוך ארכיון פרופ' יוסף גדליהו קלוזנר. ; 3. תצלום דיוקנו של ד"ר יהודה לייב קצנלסון, חובש משקפיים: הדפס כסף, שחור לבן, 6X9 ס"מ. בגב התצלום ציין ד"ר שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי הצייר אבל פן. ; 4. תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של קצנלסון בידי הצייר מ. יפה, משנת 1901: הדפס כסף, גוני חום-ספיה, 16X22.5 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי הצייר עצמו, בשנת 1934. יש להניח כי רפרודוקציה זו הופקה סמוך לאותו זמן, בארצות הברית. ; 5. זוג גלויות בהוצאת "לבנון" ובהן דיוקנאות שונים של קצנלסון. אחת מן הגלויות הופקה במוסקבה ואילו האחרת, בעיר ורשה.

כותר קצנלסון, יהודה ליב. -Иегуда Лейб Биньямин Каценельсон. -Лев Израилевич Каценельсон.
כותרים נוספים כצנלסון, יהודה ליב בנימין בן ישראל.
Иегуда Лейб Биньямин Каценельсон.
Лев Израилевич Каценельсон.
שנה ca. 1900-1934
הערות File Record
1846-1917. מראשי המשכילים העבריים ברוסיה
רופא וחוקר במדעי היהדות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 141
מספר מערכת 990027847480205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?