חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

זוג תצלומי דיוקן של דוד קאסל, בגוני חום, בתבנית Carte de visite. אחד מן הדיוקנאות צולם סמוך לפטירתו של קסל, ואילו האחר צולם כנראה בשנות השישים של המאה התשע עשרה. על שני התצלומים, אשר הופקו בגרמניה, במאה התשע עשרה, לא צויינו פרטים כלשהם באשר למקורם, פרט לחותמות המעידות כי הם נתרמו לבית הספרים הלאומי על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק.

כותר קסל, דוד. -David Cassel.
כותרים נוספים David Cassel.
שנה ca. 1860-1890
הערות File Record
1818-1893. מחנך וחוקר במדעי היהדות בגרמניה
מתרגם הספרים החיצוניים לגרמנית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 113
מספר מערכת 990027847020205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?