חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

זוג תצלומי דיוקן של ד"ר יעקב קלצקין, אשר נתרמו על ידו לאוסף בשנת 1932. בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ד"ר יעקב קלצקין: הדפס בגוני חום-ספיה, 9X14 ס"מ, הופק בעיר ברלין. ; 2. תצלום ובו נראה ד"ר יעקב קלצקין בספרייתו, מעיין בספר: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ.

כותר קלצקין, יעקב. -Jakob Klatzkin.
כותרים נוספים Jakob Klatzkin.
שנה ca. 1928-1932
הערות File Record
1882-1948. הוגה דעות, סופר עברי ולקסיקוגרף.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 96
מספר מערכת 990027846800205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?