חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של הרב זאב וולף קלויזנר: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי פיסת נייר בגודל 13X16 ס"מ. תחת הדיוקן, נכתב אקרוסטיכון שצירופו הוא שם הרב, וכן נוסף: "צורת הרב הגאון הגדול מה"ו זאב וואלף קלויזנער זצלה"ה אב"ד דק"ק עקצין". תחת הכתובת העברית, נדפס תרגומה לגרמנית וכן צויינו תאריכי לידתו ופטירתו של הרב. רפרודוקציה זו הופקה כנראה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה, ונתרמה לבית הספרים הלאומי על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', כנראה בראשית המאה העשרים.

כותר קלויזנר, זאב וולף.:
שנה ca. 1875-1900
הערות File Record
1762-1862. רב קהילת עקצין (Exin, Czyn), פרוסיה
מת בגיל מאה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 91
מספר מערכת 990027846750205171
קישורים קלויזנר, זאב וולף.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?