חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הרב צבי הירש קלישר, יושב ואוחז בידו קולמוס: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 11X16.5 ס"מ. בתחתית הכרטיס, נדפס: "צורת הרב הגאון הגדול מופת הדור חסיד ועניו נשיא בא"י מו"ה צבי הירש קאלישער זצוק"ל בעה"מ מאזנים למשפט, אבן בוחן, אמונה ישרה, ספר הברית על התורה, יצ"מ, דרישת ציון, ושלום ירושלים וכו'. יש בשבת תחכמוני פה טהארן [טורן] יע"א." בגב התצלום, הקדשה בחרוזים, בדיו, מאת רפאל יצחק קראגער [קרוגר]. בסוף ההקדשה, מצויין התאריך, "ל"ג בעומר תרל"ו לפ"ק" - 12 במאי 1876. בתיק גם: רפרודוקציות שונות של דיוקן זה, בציור ובצילום, אשר הופקו במאות התשע עשרה והעשרים. על הרפרודוקציות לא צוין מקורן. ; 2. גלויה בהוצאת "אמנות", ורשה, ובה ציור דיוקנו של הרב צבי הירש קלישר, מודפס בכחול.כפי הנראה, גלויה זו יצאה לאור בשנות העשרים של המאה העשרים.

כותר קלישר, צבי הירש. -Zevi Hirsch Kalischer.
כותרים נוספים Zevi Hirsch Kalischer.
שנה ca. 1874-1930
הערות File Record
1795-1874. רב ומחבר
מאבות התנועה הציונית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 90
מספר מערכת 990027846740205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?