קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

שלושה תצלומי דיוקן של ד"ר ישראל קלוזנר, אשר נתרמו על ידו לאוסף בשנת 1966. בתיק:;1. תצלום דיוקנו של ד"ר ישראל קלויזנר בבית שלום הורביץ בירושלים, על רקע ציור אגרטל פרחים מאת הצייר ראובן רובין. הדפס כסף, שחור לבן, 11X16.5 ס"מ.;2. תצלום דיוקן של ד"ר ישראל קלויזנר מעיין בספר, בספריית הארכיון הציוני המרכזי: הדפס כסף, שחור לבן, 12X16 ס"מ. בגב התצלום, צויין התאריך העברי שבו צולם: כ"ב בשבט תשי"ט [31 בינואר 1959];3. קטע מתוך תצלום שחור לבן, ובו דיוקנו של ד"ר ישראל קלוזנר. בגב התצלום, נוספה חתימת ידו של קלוזנר, והערה בכתב ידו: "ראשית תשכ"ו. בזמן חלוקת פרס אוסישקין".

כותר קלוזנר, ישראל.
כותרים נוספים Israel Klausner.
שנה 1959-1966
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1905-1977. הסטוריון וארכיונאי ישראלי
מנהל הארכיון הציוני המרכזי
ממייסדי הארכיון המרכזי לתולדות העם היהודי.
מספר מערכת 990027846590205171
תיאור שלושה תצלומי דיוקן של ד"ר ישראל קלוזנר, אשר נתרמו על ידו לאוסף בשנת 1966. בתיק:
1. תצלום דיוקנו של ד"ר ישראל קלויזנר בבית שלום הורביץ בירושלים, על רקע ציור אגרטל פרחים מאת הצייר ראובן רובין. הדפס כסף, שחור לבן, 11X16.5 ס"מ.
2. תצלום דיוקן של ד"ר ישראל קלויזנר מעיין בספר, בספריית הארכיון הציוני המרכזי: הדפס כסף, שחור לבן, 12X16 ס"מ. בגב התצלום, צויין התאריך העברי שבו צולם: כ"ב בשבט תשי"ט [31 בינואר 1959]
3. קטע מתוך תצלום שחור לבן, ובו דיוקנו של ד"ר ישראל קלוזנר. בגב התצלום, נוספה חתימת ידו של קלוזנר, והערה בכתב ידו: "ראשית תשכ"ו. בזמן חלוקת פרס אוסישקין".
קישורים קלוזנר, ישראל.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?