חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרופסור יוסף קלוזנר, ירושלים, בערך 1922: הדפס שחור לבן, 12X15 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1932 על ידי לייב יפה, עורך "ספר הקונגרס", שם נדפס דיוקן זה. ; 2. תצלום דיוקנו של ד"ר יוסף קלוזנר, אודסה, בערך 1910: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בגודל 10.5X16 ס"מ, בתבנית Cabinet card. על גבי התצלום, אשר הופק בעיר אודסה, נוספה חתימת ידו של קלוזנר, בדיו. תצלום זה שימש להפקת גלויות בהוצאת "לבנון", ובהן דיוקנו של יוסף קלאוזנר. בתיק גם: שתי דוגמאות מגלויות אלו, מודפסות בגוונים שונים. ; 3. תצלום דיוקנו של פרופסור יוסף גדליה קלוזנר, ירושלים, בערך 1945: הדפס כסף, שחור לבן, 8X13 ס"מ. בגב התצלום, חותמת חנות הצילום בה הופק דיוקן זה: "צלם אורה. ירושלים, רח' צ'נסלור 10". ; 4. תצלום דיוקנו של פרופסור קלוזנר עומד לפני הכניסה לביתו בשכונת תלפיות: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. בגב התצלום, נכתב בדיו באנגלית, כי תצלום זה צולם ביום 2 בדצמבר 1942 על ידי מורטימר רייט (Mortimer D. Wright). ; 5. ארבע גלויות דואר בלתי מחולקות מראשית המאה העשרים ובהן דיוקנאות של ד"ר יוסף קלוזנר. גלויות אלו יצאו לאור בהוצאת "יהודיה", "לבנון" ובהוצאות נוספות בתחומי הקיסרות הרוסית.

כותר קלוזנר, יוסף גדליהו. -Joseph Klausner.
כותרים נוספים Joseph Klausner.
שנה ca. 1910-1945
הערות File Record
1874-1958. מאבני היסוד של הספרות העברית החדשה
הסטוריון, הוגה דעות ומנהיג ציוני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 75
מספר מערכת 990027846580205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?