חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקן גדול של פרופסור גוסטב גדליהו קלוזנר: הדפס כסף בגוני חום-ספיה, 25X35 ס"מ. התחתית התצלום, הקדשה בכתב ידו של קלוזנר, בדיו ירוקה: "לאחי חיים שבתי, לאחותי [לגיסתי] רחל לאה, למזכרת אהבה. סאנט לואיס, ארצות הברית, אמעריקא. י"ז סיון תרצ"ח, June 16, 1938. גדליהו". בגב התצלום ציין ד"ר שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1941 על ידי גיסתו של פרופסור קלוזנר, רחל לאה קלוזנר, תל אביב. ; 2. תצלום דיוקנו של פרופסור גדליהו גוסטב קלוזנר: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10 ס"מ, בתבנית Carte de visite. בתחתית התצלום ובגבו, נדפסו פרטי הצלם אשר הפיק דיוקן זה בעיר לודז', בחודש ינואר 1893. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1958 על ידי שאר-בשרו של קלוזנר, ד"ר ישראל קלוזנר.

כותר קלוזנר, גדליהו. -Gustave Klausner.
כותרים נוספים Gustave Klausner.
שנה 1893-1938
הערות File Record
1875-1950. פרופסור באוניברסיטת סט. לואיס (University of St. Louis)
מראשי התנועה הציונית בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 74
מספר מערכת 990027846570205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?