חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: שני עותקים זהים של הדפס מחיתוך עץ ובו דיוקן הרב ד"ר מאיר קייזרלינג. תחת הדיוקן, נדפס: "הרה"ח ר' מאיר קאיזערלינג רב לעדת ישראל בבודא-פעשט." על דיוקן זה לא צויין מקורו, אך יש לשער כי הוא הוצא מתוך פרסום עברי כלשהו, אשר ראה אור בראשית המאה העשרים. בתיק גם: כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon ועליו רפרודקוציה מוקטנת של דיוקן הרב ד"ר קייזרלינג.

כותר קיזרלינג, מאיר. -Meir Kaiserling.
כותרים נוספים Meir Kaiserling.
שנה ca. 1900-1928
הערות File Record
1829-1905. הסטוריון
רב ודרשן בקהילת בודפשט.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 61
מספר מערכת 990027846440205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?