חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

גלויה ובה ציור דיוקנו של פרופסור איגנץ קונוס, מודפס בכחול. על פי הרשום בגב הגלויה, היא ניתנה לד"ר יוסף פטאי על ידי קונוס עצמו, כנראה בסוף שנות העשרים של המאה העשרים. על הגלויה אין בול או חותמת דואר, ועל כן יש להניח כי היא לא נשלחה באמצעות הדואר. גלויה זו נתרמה לאוסף בשנת 1937 על ידי ד"ר יוסף פטאי.

כותר קונוס, איגנץ.: -Ignác Kúnos.
כותרים נוספים Ignác Kúnos.
שנה ca. 1928-1935
הערות File Record
1862-1945. בלשן, חוקר פולקלור ומזרחן יהודי הונגרי
חבר האקדמיה הלאומית ההונגרית למדעים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה הונגרית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 51
מספר מערכת 990027844280205171
קישורים קונוס, איגנץ.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?