קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ; 1. שני עותקים זהים של ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של הרב משה קוניץ (קוניצר): הדפסי אבן, שחור לבן, 19X25 ס"מ. הדפסים אלה הופקו בעיר פשט, הונגריה, בשנת 1857. הוצאו מתוך ספרו: ספר המצרף, וינה, תרי"ז. בגב אחד מן ההדפסים, חותמת המעידה כי הוא הוצא מתוך ספרייתו של צבי הרמן שפירא. ; 2. ליתוגרפיה מודבקת על גבי לוח קרטון בגודל 17X25 ס"מ, ובה ציור דיוקנו של הרב משה קוניצר. בגב הלוח, חותמת המעידה כי דיוקן זה נתרם בראשית המאה העשרים לבית הספרים הלאומי על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'. על הדפס זה לא צויינו מקום או זמן הפקתו.

כותר קוניץ, משה בן מנחם מנדל.
כותרים נוספים Moses Kunizer
שנה ca. 1828-1857
הערות File Record
1774-1834. רב ודיין בהונגריה
סופר עברי משכיל ומחזאי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 37
מספר מערכת 990027844000205171
קישורים קוניץ, משה בן מנחם מנדל.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?