חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של אליעזר קופילוביץ': הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card. בתחתית הכרטיס, הוטבע שם חנות הצילום בה הופק התצלום, בעיר פריס. בגב הדיוקן, נכתב בדיו: "Mr. Lazar Kopilovitz, 22 Rue Sonfflot á Paris, Juni 1912. / אליעזר בן ר' יהודה-מאיר קופילוביץ. יליד שקודי [ליטא], פוליגלוט." תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1944 על ידי בן אחותו של המצולם, ד"ר ישראל קלויזנר.

כותר קופילוביץ, אליעזר. -Lazar Kopilovitz.
כותרים נוספים Lazar Kopilovitz.
שנה 1912
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 31
מספר מערכת 990027843860205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?