חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנה של רבקה בטלהיים-קוהוט: הדפס כסף, שחור לבן, 20X25 ס"מ. על פי החותמת שבגבו, תצלום זה הופק בעיר ניו יורק. בגב התצלום נדפסו במכונת כתיבה שמות ספריה העיקריים של רבקה קוהוט, וכן נוספה הערה בכתב ידו של ד"ר שבדרון, לפיה דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי בעלה של בטלהיים-קוהוט, אלכסנדר קוהוט. ; 2. כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה בשחור לבן מדיוקן רבקה קוהוט ומחתימת ידה.

כותר קוהוט, רבקה בטלהים. -Rebekah Bettelheim Kohut.
כותרים נוספים Rebekah Bettelheim Kohut.
שנה ca. 1927-1929
הערות File Record
1864-1951. מחנכת ופעילת ציבור יהודייה בניו יורק
נשיאת הקונגרס העולמי של נשים יהודיות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 24
מספר מערכת 990027843730205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?