חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של הרב יהודה לייב קובלסקי: הדפס כסף, שחור לבן, 9X13 ס"מ. בתחתית הגלויה נדפס: "הרב יהודא ליב קובלסקי מולוצלוק". גלויה זו הופקה בפולין, כנראה במחצית הראשונה של שנות העשרים של המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקנו של הרב יהודה ליב קובלסקי: הדפס כסף, שחור לבן, 9X13.5 ס"מ. בגב התצלום, חותמת הצלם אשר הפיק דיוקן זה בעיר ולוצלאווק (Włocławek), פולין, כנראה בראשית המאה העשרים. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1925 על ידי מר משה שור.

כותר קובלסקי, יהודה ליב.
שנה ca. 1910-1925
הערות File Record
1863-1925. רב קהילת ולוצלאווק, פולין
ממנהיגי "המזרחי" בפולין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 16
מספר מערכת 990027843550205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?