חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הסופר אהרן אברהם קבק בצעירותו: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10.5 ס"מ. בתחתית התצלום וכן בגבו, נדפס שם הצלם אשר הפיק דיוקן זה, בעיר גרודנה, כנראה בשנת 1906. ; 2. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו וחתימתו של א.א. קבק: שחור לבן, 9X13.5 ס"מ. דיוקן זה נשלח על ידי קבק למערכת כתב העת "השלח" לשם פרסום בגליון היובל, 1912, ויש להניח כי הוא הופק סמוך לאותו זמן. ; 3. גלוית דואר בלתי מחולקת, ובה דיוקנו של א"א קבק ותקציר קורות חייו, בעברית. כפי הנראה, גלויה זו הופקה ברוסיה, לפני מלחמת העולם הראשונה.

כותר קבק, אהרן אברהם.: -Aaron Abraham Kabak.
כותרים נוספים Aaron Abraham Kabak.
שנה ca. 1906-1914
הערות File Record
1883-1944. סופר ומחנך עברי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 11
מספר מערכת 990027843450205171
קישורים קבק, אהרן אברהם.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?