חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

זוג גלויות ובהן ציורי דיוקנו של רבי יוסף קארו, בשחור לבן ובצבע. בתיק: ; 1. גלויה בהוצאת יוסף שלזינגר, וינה, ובה הדפס שחור לבן של דיוקן רבי יוסף קארו, מאת הצייר קונשטט (M. Kunstadt). גלויה זו הופקה כנראה בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 2. גלוית שנה טובה בהוצאת "סיני" - יוסף שלזינגר, ובה ליתוגרפיה צבעונית של דיוקן רבי יוסף קארו. גלויה זו הופקה בישראל, כנראה בשנות החמישים המאוחרות של המאה העשרים.

כותר קרו, יוסף בן אפרים. -Yosef ben Efrayim Caro.
כותרים נוספים Yosef ben Efrayim Caro.
שנה ca. 1920-1960
הערות File Record
1488-1575. מגדולי הפוסקים בכל הזמנים
מחבר "שולחן ערוך".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 09
מספר מערכת 990027843390205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?