חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של יצחק קאופמן: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10.5 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר פרנקפורט ע"נ מיין, כנראה בשנות השבעים של המאה התשע עשרה. בגב התצלום, הודבק פתק ועליו נכתב בכתב ידו של ד"ר יוסף חזנוביץ': "קאופמנן בפפא"מ. נולד בש' 1805 נפטר בש' 1884. מו"ס ומו"ל בפפא"מ. היה מזכיר על מוסדות הצדקה אשר להבארון רוטשילד בעיר הנ"ל". תחת הערה זו, נוספו חותמות המעידות כי דיוקן זה נתרם על ידי ד"ר חזנוביץ' לבית הספרים הלאומי, בראשית המאה העשרים.

כותר קאופמן, יצחק. -Isaac Kauffmann.
כותרים נוספים Isaac Kauffmann.
שנה ca. 1870-1880
הערות File Record
1805-1884. מייסד ומנהל בית הוצאה לאור יהודי, מן הגדולים בגרמניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 06
מספר מערכת 990027843320205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?