חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של איגנץ קאופמן: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite בגודל 6.5X10.5 ס"מ, הופק בעיר פרנקפורט ענ"מ, כנראה ברבע האחרון של המאה התשע עשרה. ; 2. הדפס בגוני חום ובו דיוקן איגנץ קאופמן, מתוך החוברת שיצאה לזכרו: Ignatz Kauffmann, 5. Juni 1849 - 14. Dezember 1913: Blätter der Erinnerung. Frankfurt a. M., 1914

כותר קאופמן, איגנץ. -Igantz Kauffmann.
כותרים נוספים Igantz Kauffmann.
שנה ca. 1880-1914
הערות File Record
1849-1913. מוציא לאור יהודי בגרמניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 19 01
מספר מערכת 990027843260205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?