חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של שמואל טשרנוביץ ("ספוג") בצעירותו: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10.5 ס"מ, בתבנית Carte de visite. בתחתית התצלום, חתימת ידו של טשרנוביץ, בדיו. תצלום זה הופק בעיר ורשה, כנראה בסמוך לשנת 1911, אז נשלח על ידי טשרנוביץ למערכת כתב העת "השלח" לשם פרסום בגליון היובל. ; 2. תצלום דיוקנו של חיים טשרנוביץ בערוב ימיו: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13.5 ס"מ. תצלום זה הופק על ידי הצלם אברהם סוסקין, תל אביב, בשנת 1929.

כותר צ'רנוביץ, שמואל.
שנה 1911-1929
הערות File Record
1879-1929. סופר, עתונאי ועסקן ציוני
מזכיר הוועד הלאומי בארץ ישראל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 18 46
מספר מערכת 990027843100205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?