חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של ברוך צ'מרינסקי: הדפס כסף, שחור לבן, 17.5X23.5 ס"מ. על התצלום, הקדשה קצרה בחתימת ידו של צ'מרינסקי אל ד"ר שבדרון ובציון התאריך, 4 ביולי 1944. בגב התצלום, הקדשה ארוכה בכתב ידו, בחרוזים: "לתת תמונה סתם לזכרון/ אין זה לגמרי חסרון/ ובפרט לאדם יקר כשבדרון/ ועל אחת כמה וכמה, שזה לא בשביל טרקלין ולא בשביל מסדרון/ אלא בשביל אוסף גנוז בארון/ למען ידע ויזכור דור אחרון/ את אלה הראשונים, בוני התיאטרון/ וכשישאלו על הפרצוף: האי מאי?/ תשיב בתמונה: זהו שחקן ובמאי/ ישאר שמי בין יתר השמות הגנוזים/ ובזה אסיים, ולא ארבה להיות שוטה בחרוזים/ ישלח לך אלהי האוצרות הצלחה במעשי ידיך/ ואל תהי ברכת הדיוט קלה בעיניך! ברוך צ'מרינסקי, שחקן ובמאי ב"הבימה". תל אביב, י"ג תמוז תש"ד." כפי הנראה, תצלום זה הופק בתל אביב, סמוך לזמן שבו ניתן לד"ר שבדרון.

כותר צ'מרינסקי, ברוך.:
שנה 1944
הערות File Record
1892-1946. שחקן ובמאי תיאטרון עברי
מראשוני "הבימה".
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 18 44
מספר מערכת 990027843060205171
קישורים צ'מרינסקי, ברוך.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?