חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שתי ליתוגרפיות שונות ובהן אותו ציור דיוקן של הרב אריה לייב צינץ: הדפסי אבן בגודל 25X37 ס"מ ו-22.5X29.5 ס"מ. בשני ההדפסים, נוספו תחת הדיוקן כתובות שונות בעברית ובפולנית. כפי הנראה, ליתוגרפיות אלו הופקו בפולין באמצע שנות השלושים של המאה התשע עשרה, בסמוך לפטירתו של הרב צינץ. ; 2. ליתוגרפיה קטנה של ציור דיוקן הרב צינץ, מודבקת על גבי פיסת נייר בגודל 10X13 ס"מ. תחת דיוקנו, נדפס: "לזכר עולם יהיה צדיק / זאת תמונת איש צדיק אדם הגדול: הלא הוא הרב הגאון הגדול המפורסם בכל קצוי ארץ כקש"ת מו"ה ארי' ליב צינץ, הרב אב"ד דק"ק פלאצק. נאסף אל עמיו פה ווארשה יום ב', ג' אייר תקצ"ג לפ"ק".

כותר צינץ, אריה ליב. -Aryeh Leib Zinz.
כותרים נוספים Aryeh Leib Zinz.
שנה ca. 1833-1850
הערות File Record
1768-1833. מגדולי הרבנים בפולין
דיין, פוסק ומחבר ספרי הלכה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 18 31
מספר מערכת 990027842840205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?