חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של שמואל לייב ציטרון: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בגודל 11.5X15.5 ס"מ. על התצלום לא צויינו פרטים כלשהם באשר למקורו, אך יש לשער כי הוא הופק בעשור הראשון של המאה העשרים. ; 2. תצלום רפרודוקציה מדיוקן ש.ל. ציטרון: הדפס בגוני חום, 8.5X13.5 ס"מ. בגב התצלום, ציין ד"ר שבדרון כי רפרודוקציה זו נשלחה אליו על ידי ציטרון עצמו, מהעיר וילנה, בשנת 1924. יש להניח כי דיוקן זה הופק סמוך לאותו זמן. ; 3. דף מתוך פרסום כלשהו ביידיש, אשר כנראה יצא לאור בווילנה, סמוך לפטירתו של ציטרון, ובו דיוקנו. דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1940 על ידי ישראל קלויזנר.

כותר ציטרון, שמואל ליב.
שנה ca. 1910-1930
הערות File Record
1860-1930. סופר, לקסיקוגרף ועתונאי, פרסם בעברית וביידיש
מראשוני חובבי ציון ברוסיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 18 29
מספר מערכת 990027842810205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?