חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

הדפס ובו רפרודוקציה מציור דיוקנו של ד"ר פיליפ צוקר, מודבק על גבי גליון נייר קשיח בגודל 29X40 ס"מ, שבתחתיתו נדפסו בפולנית שמו, תאריו ותאריכי חייו של צוקר. כרזה זו הופקה בעיר לבוב (למברג), כנראה בעשור האחרון של המאה התשע עשרה.

כותר צוקר, פיליפ.: -Filip Zuker. -Filip Zucker.
כותרים נוספים Filip Zuker.
Filip Zucker.
שנה ca. 1887-1900
הערות File Record
1839-1887. מדינאי יהודי בגליציה
ציר בית הנבחרים ומראשי הקהילה היהודית של לבוב.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 18 16
מספר מערכת 990027842620205171
קישורים צוקר, פיליפ.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?