חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של אליעזר צבי צוייפל: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר סנט פטרבורג על ידי קונסטנטין שפירא, בשנת 1876. ; 2. תצלום דיוקנו של אליעזר צבי צוייפל: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite. בתחתית התצלום, אשר הופק בעיר ז'יטומיר, אוקראינה, נכתב בכתב ידו של ד"ר יוסף חזנוביץ': "תמונת החכם אליעזר צבי צווייפעל ז"ל". ; 3. תצלום דיוקנו של אליעזר צבי הכהן צוייפל, מודבק על גבי כרטיס מעוטר בצורות גיאומטריות, בגודל 6.5X10.5 ס"מ. כפי הנראה, תצלום זה הנו רפרודוקציה מתוך תצלום קבוצתי של סופרי "המליץ". בגב התצלום, חותמות המעידות כי דיוקן זה נתרם לבית הספרים על ידי אליעזר צוקרמן, באמצעות ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק. ; 4. גלויה בהוצאת חברת "לבנון", ורשה, ובה רפרודוקציה מציור דיוקנו של צוייפל, וסביבה עיטורים.

כותר צויפל, אליעזר צבי.:
שנה ca. 1865-1914
הערות File Record
1815-1888. סופר עברי והוגה דעות
מחלוצי תנועת ההשכלה ברוסיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 18 06
מספר מערכת 990027842490205171
קישורים צויפל, אליעזר צבי.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?