חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של סטפן צוייג: הדפס בגוני חום-ספיה, מודבק על גבי לוח קרטון בגודל 23.5X33 ס"מ. בתחתית התצלום, מוטבע שם הצלם אשר הפיק דיוקן זה בעיר וינה, כנראה בסוף שנות העשרים של המאה העשרים. על התצלום לא מצויין מקורו. ; 2. הדפס בגוני חום על גבי נייר עבה, ובו דיוקנו של סטפן צוייג. כפי הנראה, הופק הדפס זה בראשית שנות השלושים, בגרמניה. בתחתיתו, ציין ד"ר שבדרון כי הוא נרכש בשנת 1937 בירושלים. ; 3. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של סטפן צוייג, בצדודית. בתחתית הגלויה צויין כי דיוקן זה צולם בעיר וינה, בשנת 1920. ; 4. תצלום דיוקנו של שטפן צוייג, וינה, בערך 1925: הדפס כסף, שחור לבן, 165X225 מ"מ. בפינה השמאלית התחתונה של התצלום נוספה חתימת הצלם בדיו ובגב התצלום הוטבעה החותמת של בית העסק שלו (Franz Löwy, Photogr. Bildnisse, Wien) ליד חותמת זו נוספה הערה בכתב ידו ובחתימתו של שטפן צוייג עצמו, בנוגע לזכויות היוצרים של הצלם על דיוקן זה.

כותר צויג, סטפן. -Stefan Zweig.
כותרים נוספים Stefan Zweig.
שנה ca. 1920-1935
הערות File Record
1881-1942. סופר ומחזאי יהודי אוסטרי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 18 04
מספר מערכת 990027842460205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?