קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של אלכסנדר צדרבוים: הדפס בגוני חום, 11X13.5 ס"מ. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של צדרבוים אל מרדכי בן הלל הכהן, בעברית, בציון התאריך, "ערב חג השבועות, תרל"ט" (27 במאי 1879). תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1934 על ידי מרדכי בן הלל הכהן. ; 2. תצלום דיוקנו של אר"ז - צדרבאום: הדפס בגוני חום, בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X17 ס"מ. על פי הנדפס בגב התצלום, הוא הופק בעיר סנט פטרבורג, על ידי הצלם קונסטנטין שפירא. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1941 על ידי חמדה בן יהודה, ירושלים. ; 3. תצלום דיוקנו של צדרבוים, סט. פטרבורג, 1885: הדפס בתבנית Cabinet card, בגודל 11X17 ס"מ. תצלום זה הופק על ידי הצלם קונסטנטין אבא שפירא. בגב התצלום, הקדשה, כנראה בכתב ידו של צדרבאום, אל שמעון הורוביץ. ; 4. תצלום דיוקנו של אלכסנדר צדרבאום: הדפס בגוני חום, בגודל 11X16 ס"מ. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של צדרבוים, בדיו סגולה: "לאות זכרון / לידידי המהנדס המפואר רב הדעת, מ' צבי הירש המכונה הערמאנן ד"ר שפירא, מאת אלכסנדר צעדערבוים". בצד ההקדשה, צויין התאריך, יולי 1881. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1927 על ידי אברהם אלדמע, מנהל עזבונו של צבי הרמן שפירא בקרן הקימת לישראל. ; 5. גלויה בהוצאת חברת "לבנון", מוסקבה, ובה תצלום דיוקנו של אלכסנדר צדרבוים.

כותר צדרבוים, אלכסנדר.
כותרים נוספים Александр Осипович Цедербаум.
שנה ca. 1879-1910
הערות File Record
1816-1893. מחלוצי העתונות העברית ברוסיה ומראשי תנועת ההשכלה שם.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 18 02
מספר מערכת 990027842440205171
קישורים צדרבוים, אלכסנדר.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?