חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של פרופסור הנס פשיברם: הדפס כסף, שחור לבן, 6X9 ס"מ. על התצלום, כנראה חתימת ידו של פשיברם, בדיו. בגב התצלום, נכתבו בדיו, בגרמנית, קורות חייו של פשיברם, כנראה על ידי יצחק רובינסון, אשר מעזבונו נתרם דיוקן זה לאוסף, בשנת 1935.

כותר פשיברם, הנס. -Hans Przibram. -Hans Leo Przibram.
כותרים נוספים Hans Przibram.
Hans Leo Przibram.
שנה ca. 1910-1930
הערות File Record
1874-1944. זואולוג אוסטרי ממוצא יהודי
מניח היסוד לביולוגיה הניסויית באוסטריה
נרצח במחנה טרייזינשטט.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 261
מספר מערכת 990027842420205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?