חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של דניאל פרסקי, ניו יורק, אוגוסט 1927: הדפס כסף, שחור לבן, 13X18 ס"מ. ; 2. תצלום דיוקנו של דניאל פרסקי בחליפת סמוקינג: הדפס בגוני חום, 10X15 ס"מ. בתחתית התצלום, כתב פרסקי, בדיו: "דניאל פרסקי. מאי, 1934. ניו-יורק". בגב התצלום, חותמת "Rappoport Studios" בעיר ניו יורק, שם הופק דיוקן זה. ; 3. תצלום דיוקנו של דניאל פרסקי: הדפס כסף בגוני חום, 10X15 ס"מ, הופק בעיר ניו יורק, כנראה באמצע שנות השלושים של המאה העשרים. בגב התצלום, חתימת ידו של פרסקי, בדיו.

כותר פרסקי, דניאל. -Daniel Persky.
כותרים נוספים Daniel Persky.
שנה ca. 1927-1935
הערות File Record
1887-1962. סופר ועתונאי עברי בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 258
מספר מערכת 990027842370205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?