קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

תצלום דיוקנו של הרב מנחם כ"ץ פרוסטיץ: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card. בתחתית הכרטיס, נדפס: "תמונת הרב הגאון הגדול מהור"ר מנחם כ"ץ פרוסניטץ זצ"ל אב"ד דק"ק צעהלים יע"א". בגב התצלום, חתימת ידו של וולף גרוס (וואלף גראס). על התצלום לא מצויינים פרטים כלשהם באשר למקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הוא נוצר בסוף המאה התשע עשרה.

כותר פרוסטיץ, מנחם בן אליעזר.
שנה ca. 1891-1900
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1795-1891. מתלמידי החת"ם סופר
רב קהילת דויטשקרויץ (Sopronkeresztur), הונגריה.
מספר מערכת 990027842310205171
תיאור תצלום דיוקנו של הרב מנחם כ"ץ פרוסטיץ: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card. בתחתית הכרטיס, נדפס: "תמונת הרב הגאון הגדול מהור"ר מנחם כ"ץ פרוסניטץ זצ"ל אב"ד דק"ק צעהלים יע"א". בגב התצלום, חתימת ידו של וולף גרוס (וואלף גראס). על התצלום לא מצויינים פרטים כלשהם באשר למקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הוא נוצר בסוף המאה התשע עשרה.
קישורים פרוסטיץ, מנחם בן אליעזר.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?