חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס ובו רפרודוקציה מציור דיוקנו של לודביג אוגוסט פרנקל, משנת 1856: שחור לבן, 18.5X26 ס"מ. בתחתית ההדפס, נדפסה דוגמת חתימת ידו של פרנקל וכן צויין, כי הדפס זה הופץ כתוספת לקוראי כתב העת המצוייר "M. Auer's Faust. Polig. Illustr. Zeitschrift", שהופיע בגרמניה, בסוף שנות החמישים של המאה התשע עשרה. בתיק גם: רפרודוקציה מוקטנת של דיוקן זה, מודבקת על גבי כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon. ; 2. זוג הדפסי אבן בגדלים שונים, ובהם אותו ציור דיוקן של לודביג אוגוסט פרנקל. כפי הנראה, נלקחו הדפסים אלה מתוך המהדורות השונות של כתביו. ; 3. תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של לודויג אוגוסט פרנקל: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6X10 ס"מ, בתבנית Carte de visite. תצלום זה הופק באופן מסחרי על ידי הוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin), ברבע האחרון של המאה התשע עשרה. ; 4. זוג רפרודוקציות שונות מתחריטים ובהם דיוקנו של לודויג אוגוסט פרנקל. על קטעים אלה, שהוצאו מתוך עתונים וכתבי עת מן המאה התשע עשרה, לא צויין מקורם.

כותר פרנקל, לודויג אוגוסט. -Ludwig August Frankl.
כותרים נוספים Ludwig August Frankl.
שנה ca. 1856-1900
הערות File Record
1810-1894. משורר וסופר יהודי אוסטרי
מייסד בית ספר למל בירושלים ובית הספר לילדים יהודים עיוורים בווינה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 252
מספר מערכת 990027842280205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?