חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של לודביג פרנק, מאת האמן הרמן שטרוק: הדפס אבן, 28X40 ס"מ. על ההדפס, חתימת ידו של הרמן שטרוק, בעפרון, בציון מספרו, 49 מתוך 50. הדפס זה נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי הרמן שטרוק עצמו. ; 2. תצלום דיוקנו של לודביג פרנק, חובש מגבעת: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16.5 ס"מ. בתחתית התצלום ובגבו, נדפסו פרטי חנות הצילום אשר הפיקה דיוקן זה, בעיר קרלסרוהה (Karlsruhe), ללא ציון תאריך יצירתו. ; 3. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של לודביג פרנק: שחור לבן, 8.5X13.5 ס"מ. יש להניח כי גלויה זו הופקה בגרמניה, בעשור השני של המאה העשרים. ; 4. גלויה ובה רפרודוקציה בשחור לבן מתצלום דיוקנו של לודביג פרנק. בגב הגלויה, נוסף תקציר קורות חייו של פרנק, בגרמנית. גלויה זו הופקה בעיר ברלין, כנראה בראשית שנות העשרים של המאה העשרים.

כותר פרנק, לודביג. -Ludwig Frank.
כותרים נוספים Ludwig Frank.
שנה ca. 1915-1930
הערות File Record
1874-1914. מנהיג המפלגה הסוציאל-דמוקרטית הגרמנית (Sozialdemokratischen Partei Deutschlands - SPD).
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 240
מספר מערכת 990027842070205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?