קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

ליתוגרפיה בגודל 24X30.5 ס"מ, מודבקת על גבי קרטון קשיח, ובה ציור דיוקנו של הרב יששכר בר פרנק. תחת דיוקנו של פרנק, נדפס: "בער פרענק בעהמ"ח [בעל המחבר] ספר מחנה ישראל, מח' יששכר, מח' לוי ובית חורין". בגב ההדפס, חותמות המעידות כי פריט זה נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', בראשית המאה העשרים. על ההדפס לא מצויינים מקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הוא הופק באוסטרו-הונגריה, במחצית הראשונה של המאה התשע עשרה.

כותר פרנק, יששכר בר.
כותרים נוספים Beer Fraenk.
שנה ca. 1827-1845
הערות File Record
1770-1845. מראשי קהילת פרסבורג (ברטיסלבה)
מחבר ספרי הלכה ודיני שחיטה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 239
מספר מערכת 990027842060205171
קישורים פרנק, יששכר בר.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?