חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של פרופסור אדולף (יעקב) פרנק: הדפס שחור לבן, 29X40 ס"מ, הופק על פי תצלום בעיר פריס, צרפת. על ההדפס לא מצויין תאריך כלשהו, אך יש לשער כי הוא נוצר בשנות השישים או השבעים של המאה התשע עשרה. ; 2. דף מתוך פרסום עברי כלשהו, ובו העתק של דיוקן אדולף פרנק, כנראה על פי תצלום. תחת הדיוקן, נדפס: "תמונת רבי יעקב פראנק". בגבו של דף נייר זה, חותמת "גנזי יוסף בירושלם" - תרומת ד"ר יוסף חזנוביץ' לבית הספרים הלאומי.

כותר פרנק, אדולף יעקב. -Adolphe Franck.
כותרים נוספים Adolphe Franck.
שנה ca. 1865-1900
הערות File Record
1809-1893. הוגה דעות יהודי צרפתי
חוקר קבלה ופילוסופיה
נשיא חברת כל ישראל חברים (כי"ח).
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 235
מספר מערכת 990027842020205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?