חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרופסור אדולף פרנק, יושב ליד ספר פתוח: הדפס כסף, שחור לבן, 17X23 ס"מ, מודבק על גבי לוח קרטון. בתחתית הלוח ציין ד"ר שבדרון כי דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1938 על ידי ד"ר היימן, חיפה, אשר קיבל אותו מבנו של המצולם. על התצלום לא מצויינים מקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הוא נוצר בגרמניה, בראשית המאה העשרים. ; 2. זוג תצלומי רפרודוקציה מתצלום דיוקנו של אדולף פרנק, אוחז בספר: הדפסים בשחור לבן, 9.5X15 ס"מ. בתחתית התצלומים, רפרודוקציות של חתימת ידו. תצלומים אלה הופקו כנראה בשנות העשרים של שנות העשרים, מדיוקן שצולם בסוף המאה התשע עשרה.

כותר פרנק, אדולף. -Adolph Frank.
כותרים נוספים Adolph Frank.
שנה ca. 1900-1925
הערות File Record
1834-1916. כימאי ומהנדס יהודי גרמני
מייסד תעשיית האשלג בגרמניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 234
מספר מערכת 990027842000205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?