חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: גלויה בהוצאת "התחיה" (רובינזון) ובה דיוקנו של יצחק פרנהוף, ותקציר קורות חייו, בעברית. בגב הגלויה, ברכת שנה טובה מאת "יצחק פרנהוף ורעיתו", אשר נשלחה אל ד"ר אברהם שבדרון בעיר זלוצ'וב, כנראה בעשור השני של המאה העשרים. בול הדואר שהיה על הגלויה נתלש, ועמו גם פרטי חותמת הדואר ועליה תאריך המשלוח, אך כפי הנראה גלויה זו נשלחה מהעיר סטניסלבוב (Stanisławów), פולין.

כותר פרנהוף, יצחק.: -Isaac Fernhof.
כותרים נוספים Isaac Fernhof.
שנה ca. 1910-1915
הערות File Record
1868-1919. סופר עברי בפולין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 228
מספר מערכת 990027841900205171
קישורים פרנהוף, יצחק.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?