חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של פרופסור פליקס פרלס: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר קניגסברג, כנראה בעשור השני של המאה העשרים. בגב התצלום, כתב פרלס את שמו, בדיו: "ברוך אשר בן מוהר"ר פרץ פרלס המכונה Rabb. Prof. Dr. Felix Perles" תצלום זה נתרם לאוסף על ידי פרלס עצמו, בשנת 1927 - ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק פרלס.

כותר פרלס, פליקס. -Felix Perles.
כותרים נוספים Felix Perles.
שנה ca. 1910-1920
הערות File Record
1874-1933. רב וחוקר במדעי היהדות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 225
מספר מערכת 990027841850205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?