חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הרב ד"ר פרץ (יוסף) פרלס: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6X10 ס"מ, בתבנית Carte de visite. תצלום זה הופק בעיר מינכן, כנראה בסוף שנות השמונים או בראשית שנות התשעים של המאה התשע עשרה. בגב התצלום, נכתב בדיו, בעברית: "צורת מוהר"ר פרץ בן מוהר"ר ברוך אשר פערלעס רב דק"ק מינכען נולד יום ה' כסלו תקצ"ו נפטר יום כ"ו אדר א' תרנ"ד". תחת כתובת זו נוסף תרגומה לגרמנית. ; 2. הדפס בגודל 23X30 ס"מ ובו רפרודוקציה בגוני חום מתצלום דיוקנו של הרב פרלס שלעיל. על ההדפס לא צויינו פרטים כלשהם באשר למקום או זמן הפקתו. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מוקטן של הדפס זה.

כותר פרלס, פרץ בן ברוך אשר. -Joseph Perles.
כותרים נוספים Joseph Perles.
שנה ca. 1885-1920
הערות File Record
1835-1894. רב בקהילת מינכן
חוקר במדעי היהדות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 224
מספר מערכת 990027841840205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?