חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. זוג רפרודוקציות מציור דיוקנו של דוד פרישמן בידי האמן ליאוניד פסטרנק: ליתוגרפיה צבעונית, מודבקת על גבי לוח קרטון בגודל 26.5X34 ס"מ, נלקחה מתוך "אלבום של תמונות" שיצא לאור בהוצאת "יבנה", ברלין, 1923; תצלום בגוני חום, 18X24 ס"מ, של דיוקן זה כשהוא על כן הציור, כנראה סמוך ליצירתו, בשנת 1918. ; 2. תצלום דיוקנו של דוד פרישמן: הדפס כסף, שחור לבן, 21X27.5 ס"מ. תצלום זה הופק באופן מסחרי על ידי הוצאת "צענטראל", ורשה, כנראה בעשור השני של המאה העשרים. ; 3. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של דוד פרישמן, מאת האמן הרמן שטרוק: הדפס בגודל 22.5X30.5 ס"מ. בתחתית הדיוקן, חתימות ידם של שטרוק ופרישמן, בעפרון. הדפס זה נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי הרמן שטרוק עצמו. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מוגדל, בשחור לבן, מהדפס זה. ; 4. תצלום דיוקנו של דוד פרישמן, בערך 1890: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס בגודל 10.5X16.5 ס"מ, בתבנית Cabinet card. על התצלום לא צויינו פרטים כלשהם באשר למקום או לזמן הפקתו. כפי הנראה, עותק זה שימש להפקת הגלויות עם דיוקנו של פרישמן בהוצאת "התחיה, ובהוצאת "לבנון", ורשה. ; 5. גלויות ובהן דיוקנו של דוד פרישמן. גלויות אלו יצאו לאור בהוצאת "לבנון", ורשה; הקרן הקימת לישראל; "צענטראל", ורשה; "התחיה" (רובינזון), סטניסלב; ובהוצאות נוספות. ; 6. הדפסים מתוך פרסומים שונים, ובהם רפרודוקציות מדיוקנו של דוד פרישמן.

כותר פרישמן, דוד. -David Frischmann
כותרים נוספים David Frischmann
שנה ca. 1890-1925
הערות File Record
1859-1922. סופר, מתרגם, מבקר, עורך ומוציא לאור עברי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 221
מספר מערכת 990027841800205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?