קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרופסור הארי פרידנוולד: הדפס כסף, שחור לבן, 18X24 ס"מ. על התצלום לא צויינו מקום או זמן הפקתו, אך ככל הנראה זו רפרודוקציה אשר נתרמה לאוסף על ידי ד"ר שלום כהן (Solomon R. Kagan) והיא הופקה בארצות הברית, בראשית שנות החמישים של המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקנו של פרופסור הארי פרידנוולד, יושב אצל שולחן הכתיבה: הדפס כסף, שחור לבן, 12.5X17.5 ס"מ. תצלום זה הנו רפרודוקציה אשר הופקה בראשית שנות החמישים של המאה העשרים, מדיוקן שצולם כנראה כעשר שנים קודם לכן. דיוקן זה נתרם לאוסף על ידי ד"ר שלום כהן (Solomon R. Kagan), במסגרת מחקרו על רופאים יהודים. ; 3. תצלום דיוקנו של פרופסור הרי פרידנולד, ועליו הקדשה בדיו, בכתב ידו ובחתימתו, לד"ר אברהם שבדרון: הדפס כסף, גוני חום-ספיה, מודבק על גבי מסגרת נייר בגודל 16.5X26 ס"מ. בתחתית ההקדשה, ציין פרידנוולד את התאריך, 11 בנובמבר 1929. ; 4. תצלום דיוקנו של פרופסור הארי פרידנוולד ובו הקדשה לד"ר יהודה לייב מאגנס: הדפס שחור לבן, 11X16.5 ס"מ, מודבק על גבי לוח קרטון קשיח. בתחתית ההקדשה, "לזכרון לימים ציוניים", ציין פרידנוולד את התאריך, ג' שבט תרפ"ה (28 בינואר 1925) אך יש לשער כי תצלום דיוקן זה הופק שנים אחדות קודם לכן.

כותר פרידנולד, הרי.
כותרים נוספים Harry Friedenwald.
שנה ca. 1910-1953
הערות File Record
1864-1950. מגדולי המומחים לרפואת עיניים בארצות הברית
נשיא הפדרציה הציונית של ארצות הברית
חוקר תולדות הרפואה
תרם את ספרייתו לבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 206
מספר מערכת 990027841600205171
קישורים פרידנולד, הרי.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?