חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: שלושה הדפסי רשת (צינקוגרפיה), שחור לבן, ובהם רפרודוקציות של דיוקנאות ד"ר אהרן פרידנוולד בצעירותו, בבגרותו ובחברת רעייתו. על אחד הדיוקנאות הודבקה פיסת נייר ירקרקה ועליה חתימת ידו של פרידנוולד, בדיו. דיוקנאות אלה הוצאו מתוך הספר: Life, letters, and addresses of Aaron Friedenwald, M. D. / by his son Harry Friedenwald, M. D. Baltimore, 1906. ונתרמו לאוסף על ידי פרופ' הארי פרידנוולד בשנת 1929.

כותר פרידנולד, אהרן. -Aaron Friedenwald.
כותרים נוספים Aaron Friedenwald.
שנה 1906
הערות File Record
1836-1902. מומחה לרפואת עיניים באוניברסיטת מרילנד, ארצות הברית
מראשי הציבור היהודי באמריקה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 205
מספר מערכת 990027841590205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?