קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

בתיק: זוג גלויות שונות ובהן רפרודוקציה מאותו ציור דיוקן של רבי דוד משה פרידמן מצ'ורטקוב. כפי הנראה, שתי הגלויות הופקו בפולין. אחת הגלויות הודפסה לפני מלחמת העולם הראשונה ובה נראית, מעל לדמותו של האדמו"ר, הכתובת: "תמונת הה"צ הקדוש מטשארטקוב ז"ל". על הגלויה האחרת, אשר נדפסה כנראה בסוף שנות העשרים או ראשית שנות השלושים של המאה העשרים, נדפס: "צורת מרן האדמו"ר ר' דוד משה מטשורטקוב זצ"ל (הושענא רבה תרס"ד)." גלויה זו נתרמה לאוסף בשנת 1938 על ידי ספרית הרמב"ם, תל אביב.

כותר פרידמן, דוד משה בן ישראל, מצ'ורטקוב.
כותרים נוספים David Moshe Friedmann of Czortkow.
שנה ca. 1909-1935
הערות File Record
1828-1903. האדמו"ר הראשון של חסידות צ'ורטקוב
בנו של רבי ישראל מרוז'ין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
סימול Schwad 02 17 200
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1828-1903. האדמו"ר הראשון של חסידות צ'ורטקוב
בנו של רבי ישראל מרוז'ין.
מספר מערכת 990027841540205171
קישורים פרידמן, דוד משה בן ישראל, מצ'ורטקוב.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?