חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של אברהם שלום פרידברג: הדפס בגוני חום, בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X15 ס"מ. בתחתית התצלום נדפסו פרטי הצלם אשר הפיק דיוקן זה, אבא קונסטנטין שפירא, בעיר סט. פטרבורג. על הדיוקן לא מצויין תאריך, אך יש לשער כי הוא נוצר בשנות השבעים של המאה התשע עשרה. (בין השאר, על פי הכתובת המצויינת על גבי התצלום, שהיתה כתובת האטלייה של שפירא בין 1869 ל-1880). ; 2. גלויה בהוצאת "לבנון", ורשה, ובה דיוקנו של א"ש פרידברג, מוקף בעיטורים שונים.

כותר פרידברג, אברהם שלום.: -Abraham Shalom Friedberg.
כותרים נוספים Abraham Shalom Friedberg.
שנה ca. 1870-1910
הערות File Record
1838-1902. סופר ומתרגם עברי בפולין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 17 179
מספר מערכת 990027841310205171
קישורים פרידברג, אברהם שלום.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?